O firmě

Naše společnost vznikla na základě osobní zkušenosti. V jisté době jeden z nás prodělal několik operací pohybového ústrojí. Ty měly přinést dlouho očekávanou úlevu. Namísto toho se záhy objevila zánětlivá onemocnění, která situaci výrazně zhoršila…

Tehdy jsme se shodou okolností seznámili s lidmi, kteří se pokoušeli uvést na trh v Evropě produkty založené na Betulinu. Pochopitelně jsme zpočátku měli  obavy,  že se bude jednat jen o další z mnoha marketingových projektů, o jejichž skutečných vlastnostech a účincích lze přinejmenším pochybovat. Nicméně po více než osmiměsíčním zkoumání, rozborech, zkoušení a po mnoha konzultacích s lékaři, jsme konečně mohli s jistotou konstatovat, že opak byl pravdou. Nemalou měrou k tomu přispěla i ona osobní zkušenost. Kombinace klasické medicíny spolu s užíváním vhodných produktů na bázi Betulinu slavily úspěch.

Po téměř roce příprav, jednání a zajišťování legislativních kroků, jsme uzavřeli výhradní smlouvu o zastoupení se společností Betulafarm, která tyto přírodní produkty vyrábí. A nyní jsme rádi, že je konečně můžeme představit západnímu trhu, tedy Vám všem.

Betulin od Betulafarm je jediný svého druhu na světě. Ačkoli jej jinak lze koupit jako surovinu i jinde, 99,9% čistoty díky patentované metodě získávání pomocí ultrazvuku máme jen my. Zásadní je právě onen způsob extrakce. Také jsme jediní na světě, kdo vyvinul vodní emulzi Betulinu. Betulin s vodou standardně nereaguje. Dále máme jako jediní olejové emulze, které se používají  pro výrobu kosmetiky, potravinářský a farmaceutický průmysl.

Nejedná se o léky, ale preventivní prostředky pro zlepšení zdraví. Všichni bychom si měli uvědomit, že ruku v ruce s užíváním doplňků stravy musí kráčet správný žívotní styl. Není možné, aby si člověk myslel, že když se špatně stravuje, nespí, kouří a požívá nepřiměřeně alkohol, zcela jistě ho potom dostanou zpět do kondice zázračné pilulky.

Přestože jsme “jen” doplňky stravy, přístupujeme k věci profesionálně. Na našem webu a facebooku se můžete písemně nebo telefonicky spojit s odborníkem (lékařem) a konzultovat s ním užívání jednotlivých produktů.

To, co nás nepochybně odlišuje, je naše exkluzivita daná jedinečnou surovinou Betulin s vysokým stupněm čistoty. Kromě produktů, které vidíte na našich webových stránkách, pro Vás v dohledné době připravíme čtyři kosmetické výrobky z naší řady BetulaKosmetik. Betulin působí skvěle nejen vnitřně, ale má i blahodárný vliv na pokožku. Také intenzivně pracujeme na vývoji zdravých nápojů na bázi Betulinu.

Přejeme Vám mnoho úspěchu v budování  zdravého životního stylu a věříme, že naše produkty vám budou vždy vítaným a užitečným pomocníkem.